fbpx

CustomCar to zespół osób (profesjonalistów) oferujących usługi oklejania aut reklamami, zmiany koloru auta oraz zabezpieczenia aut bezbarwną folia ochronną PPF. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych. Pracujemy na materiałach renomowanych marek takich jak 3M oraz Orafol dając tym samym gwarancję na jakość użytych materiałów i na wykonaną usługę. Stosujemy narzędzia wyłączenie renomowanych marek oraz tworzymy własne sprawdzone rozwiązania z zakresu chemii wykorzystywanej do usuwania starych folii i aplikacji nowych folii tym samym dbając o lakier samochodu.

W czym możemy Ci pomóc?

Reklama na samochodzie

Realizujemy reklamy na samochodach od projektu, poprzez wydruki, aż po finalną realizację. Od delikatnego zaznaczenia na samochodzie firmowym logo, aż do oklejenia całego samochodu chwytliwą grafiką.

Zmiana koloru samochodu

Zastanawiasz się nad zmianą koloru swojego samochodu? Posiadamy całą gamę kolorystyczną folii renomowanych firm.

Pakiety stylizacyjne

Zmienimy kolor lusterek w Twoim samochodzie, kolor dachu, elementy chromowane zmienimy na kolor czarny tzw dechroming. Wystylizujemy Twoje auto na sportowe. I wiele innych usług związanych z wizualizacją Twojego samochodu.